پرداخت آنلاین

هزینه ثبت نام :


ثبت نام مجرد :  مبلغ 99,000 تومان


ثبت نام متاهل : مبلغ 190,000 تومان


** ثبتنام یک فرزند رایگان میباشد **

 

 

توجه : لطفا برای پرداخت فیلتر شکن خود را خاموش کنید .

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار گرین کارت لطفا در خبرنامه سایت عضو شوید.

نام:

ایمیل:

یکی از جذاب ترین قرعه کشی های بزرگ جهانی، که در ایالات متحده آمریکا انجام می شود، قرعه کشی لاتاری می باشد. لاتاری در این کشور با توجه به ثبت نام های افراد انجام می شود و به افراد این فرصت را می دهد تا بتوانند در این کشور بدون پرداخت هزینه ای اقامت دائم بگیرند. در واقع این شرایط به گونه ای امتیاز مثبت برای ایرانیان عزیز می باشد. در این مقاله می خواهیم راجع به مزایای دریافت گرین کارت آمریکا صحبت کنیم.

 

گرین کارت آمریکا

شرایطی فراهم شده که طبق آن افراد می توانند گرین کارت آمریکا یا همان لاتاری را دریافت کنند و طبق آن در کشور بزرگ آمریکا اقامت بگیرند. این قرعه کشی بزرگ ترین شانس برای افراد است که معیار انتخاب آن بر اساس کشورهایی است که در ایالات متحده مهاجرت کرده اند. به این صورت هر متقاضی می تواند با در نظر گرفتن شرایط لازم برای ثبت نام این گرین کارت اقدام کند. نکته مهمی که در رابطه با این ثبت نام وجود دارد و افراد متقاضی باید ان را بدانند، این که ثبت نام لاتاری در تاریخ خاص و مشخص شده ای صورت می گیرد و اگر در آن زمان فرصت ثبت نام کردن را پیدا نکنید، دیگر این شرایط برای شما فراهم نخواهد شد. همچنین باعث از دست رفتن شانس شما خواهد شد.

چیزی که باعث می شود ثبت نام لاتاری بیشتر از هر چیزی برای افراد جذاب به نظر برسد، این که افراد بدون پرداختن هیچ هزینه ای قادر هستند برای اقامت در آمریکا و ثبت نام این قرعه کشی اقدام کنند. همچنین لاتاری دارای مهم ترین و ارزشمندترین مزایای دریافت گرین کارت آمریکا می باشد، که این مزایا افراد را مجذوب به ثبت نام کردن می کنند. هر ساله 4500 شانس برنده شدن برای ایرانیان وجود دارد، که هر کس آرزو می کند که این شانس متعلق به او باشد. همچنین هر فرد متقاضی تنها یکبار می تواند که گرین کارت را دریافت کند و ثبت نام را انجام دهد.

مزایای دریافت گرین کارت آمریکا

ثبت نام لاتاری زمانی که باعث برنده شدن شما شود، قطعا بدون مزیت نمی باشد. در اصل همین مزایای منحصر به فرد برنده شدن در این قرعه کشی است که همه افراد دوست دارند در آن شرکت کنند و برای یکبار هم که شده شانس خود را امتحان کنند. این مزایای ارزشمند به شرح زیر می باشد:

زندگی در آمریکا

دولت آمریکا به شما این فرصت را می دهد تا در این کشور برای خود زندگی تشکیل داده و تحت حمایت دولت آمریکا باشید.

کار در آمریکا

افراد می توانند در آمریکا صاحب کار شده از حقوق شخصی و دولتی برخوردار شوند.

آوردن همسر و بچه در آمریکا

این افراد می توانند فرزندان خود را تا زیر 21 سال با خود به امریکا ببرند.

داشتن شماره ملی

افراد می توانند شماره ملی مخصوص داشته باشند.

اسپانسر

دارنده گرین کارت می تواند اسپانسر افراد دیگر شود.

درخواست سیتیزن شیپ

دارندگان گرین کارت می توانند شهروندی امریکا را دریافت کنند.

دارا بودن حق تحصیل و دریافت کمک هزینه تحصیلی

در این کشور می توانید به تحصیلات خود ادامه دهید و از مزیت های آن استفاده کنید.

نتیجه گیری

دریافت گرین کارت یکی از ارزشمندترین هایی است که هر فرد در زندگی می تواند این شانس را داشته باشد و از مزایای دریافت گرین کارت آمریکا بهره مند شود.