پرداخت آنلاین

هزینه ثبت نام :


ثبت نام مجرد :  مبلغ 99,000 تومان


ثبت نام متاهل : مبلغ 190,000 تومان


** ثبتنام یک فرزند رایگان میباشد **

 

 

توجه : لطفا برای پرداخت فیلتر شکن خود را خاموش کنید .

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار گرین کارت لطفا در خبرنامه سایت عضو شوید.

نام:

ایمیل:

همه شما با لاتاری و ثبت نام گرین کارت آشنایی دارید. در اصل یکی از آرزوهای هر فرد در زندگی این است که بتواند در لاتاری برنده شود و آینده درخشانی را برای خود رقم بزند. ولی چیزی که همه را نگران می کند، این که برنده شدن در لاتاری به راحتی چیزی که تصور می کنید نیست و اندکی سخت است. به طور کل باید کمی خوش شانس باشید. در این مقاله می خواهیم راجع به ثبت نام گرین کارت برای سربازان اطلاعاتی رو به شما انتقال دهیم.

شرایط ثبت نام گرین کارت برای سربازان

از آنجایی که همه افراد  دوست دارند که در لاتاری برنده شوند، و همانطور نیز می دانند که شرایط برنده شدن در این حیطه کمی سخت و به نوعی شانس آن ها بستگی دارد، باز هم عده زیادی به دنبال ثبت نام برای گرین کارت خود هستند. البته لازم بدانید که شرایط گاهی برای افراد خاصی متفاوت است. برای نمونه سوالی که اغلب افراد می پرسند اینه که آیا سربازان نیزمی توانند برای گرین کارت لاتاری ثبت نام کنند یا خیر....

در این راستا بهتر بدانید که سربازان در صورتی که هنوز دوره خدمت خود را آغاز نکرده باشند، در صورت داشتن پاسپورت می توانند این کار را انجام دهند در غیر این صورت باید صبر کنند تا دوره خدمت آن ها به پایان برسد سپس برای پاسپورت اقدام نمایند و بعد از آن مراحل ثبت نام گرین کارت را انجام دهند .

شرایط ثبت نام لاتاری برای سربازها

 

شرایط ثبت نام برای سربازانی که هنوز کارت پایان خدمت دریافت نکرده اند به چه صورت است؟

در این راستا سربازانی هستند که دوره خودمت خود را به پایان رسانده اند، ولی هنوز کارت پایان خدمت آن ها به دستشان نرسیده است. بهتر بدانید که اصلا جای نگرانی نیست زیرا به راحتی می توانید به وسیله برگه پایان خدمت که از طرف پادگان دریافت کرده اید، برای گرفتن پاسپورت خود اقدام کرده و ثبت نام را انجام دهید. در این صورت دیگر نگرانی برای شما باقی نمی ماند و اگر آرزوی ثبت نام در لاتاری را دارید، پس با خیال آسوده نسبت به ثبت نام لاتاری اقدام کنید.

 

آیا داشتن پاسپورت در ثبت نام گرین کارت برای سربازان اجباری است؟

بصورت کلی پاسپورت معتبر با تاریخ روز داشتن برای تمام افرادی که قصد ثبت نام گرین کارت آمریکا را دارند الزامی است و این برای سربازان تفاوتی جدا قائل نخواهد شد. از آنجایی که داشتن پاسپورت یکی از مهم ترین آیتم ها در این ثبت نام و از همه مهم تر برای خارج شدن از کشور می باشد، به هیچ عنوان نمی توانید که از آن چشم پوشی کنید ، به این ترتیب باید برای دریافت پاسپورت معتبر حتما قبل از زمان شروع لاتاری اقدام نمایید . به این صورت شرایط ثبت نام گرین کارت برای سربازان راحت خواهد شد. به هیچ عنوان نمی توانید از دریافت کردن پاسپورت صرفه نظر کنید.

ثبت نام برای افراد دارای سن 18 تا 21 سال به چه صورت است؟

افرادی که به سن قانونی 18 سال رسیده اند، می توانند در زیر مجموعه و سرپرستی خانواده خود برای دریافت گرین کارت ثبت نام کنند. تنها اگر در این سن هستید، نیازی به دریافت پاسپورت ندارید ، اما اگر بالای سن 21 سال هستید میبایست برای دریافت پاسپورت اقدام نمایید و بصورت فرم مجزا با توجه به اطلاعات پاسپورت خود نسبت به ثبت نام اقدام نمایید .

نتیجه گیری

اگر شما نیز آرزوی رفتن به آمریکا و برنده شدن در لاتاری و گرین کارت را در سر می پرورانید می توانید هر چه زودتر با توجه به شرایط ذکر شده برای ثبت نام گرین کارت برای سربازان و یا سایر افراد اقدام کنید ، در این زمینه هیچ نگران نباشید موسسه ایران گرین کارت خدمات ثبت نام و بعد از ثبت نام را برای شما به راحتی انجام خواهد داد تا شما براحتی ثبت نام و پس از برنده شدن موفق به اخذ ویزا و اقامت در خاک آمریکا شوید .

 

برای اطلاعات بیشتر با ما از طریق راه های ارتباطی در صفحه تماس با ما اقدام نمایید