پرداخت آنلاین

هزینه ثبت نام :


ثبت نام مجرد :  مبلغ 99,000 تومان


ثبت نام متاهل : مبلغ 190,000 تومان


** ثبتنام یک فرزند رایگان میباشد **

 

 

توجه : لطفا برای پرداخت فیلتر شکن خود را خاموش کنید .

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار گرین کارت لطفا در خبرنامه سایت عضو شوید.

نام:

ایمیل:

ثبت نام لاتاری برای افراد مطلقه به عنوان طیفی از افراد که اقدام به دریافت خدمات مرتبط با ثبت نام لاتاری میکنند چگونه است و چه شرایطی دارد ؟

ثبت نام لاتاری برای افراد مطلقه نیز یکی از این دسته خدمات است. لاتاری یکی از مهمترین رویداد های مهاجرتی در سراسر دنیا می باشد که هر ساله افراد مختلف و بی شماری پیگیر اخبار مربوط به آن هستند. طیف مختلفی از افراد برای این رویداد شناس خود را امتحان میکنند که هریک می بایست برای ثبت نام شرایط خود را داشته باشند. در این بخش میخواهیم شرایط ثبت نام لاتاری برای افراد مطلقه را بررسی کنیم. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا حالتهای طلاق را برای شما شرح دهیم .

برنامه لاتاری آمریکا چیست؟

لاتاری یک واژه انگلیسی است که معادل آن در زبان فارسی بخت آزمایی و یا شانس آزمایی است. لاتاری آمریکا نیز رویدادی است که افراد مختلف شانس خود را برای بدست آوردن گرین کارت آمریکا امتحان میکنند. این رویداد از سال 1990 در ایالات آمریکا برگزاری اش تصویب شده و 31 سال از برگزاری اش میگذرد. این اقدام با هدف ایجاد یک عدالت بین نژاد های مختلف یا به بیان بهتر با هدف ایجاد عدالت در تنوع نژادی کشور آمریکا انجام میشودتا به اندازه کافی طیف های مختلفی از مردم دنیا به آمریکا مخاجرت کنند.

 

آیا تمامی ساکنان تمام کشور ها میتوانند در لاتاری شرکت کنند؟

همانگونه که گفته شد هدف از برگزاری لاتاری ایجاد تنوع نژادی است اما با این حال تعدادی از کشور ها هستند که به اندازه کافی مهاجر به آمریکا فرستاده اند و دیگر آمریکا مهاجری از طریق لاتاری از این کشور ها نمیپذیرد. از جمله این کشور ها می توان به هندوستان جمهوری خلق چین و همچنین انگلستان را اشاره کرد.

ثبت نام افراد مطلقه در لاتاری

نحوه ثبت نام لاتاری برای افراد مطلقه سوالی است که همواره از سوی این افراد از ما پرسیده میشود. اما پیش از پاسخ به  این سوال باید بپرسیم که آیا فرد از همسر خود به صورت قانونی جدا شده است و یا تنها جدا زندگی میکنند و جدایی شکل قانونی به خود نگرفته است؟

ثبت نام لاتاری برای افرادی که با حکم دادگاه از همسرشان جدا شده اند؟

در صورتی که برای قانونی کردن طلاق خود به دادگاه مراجعه کرده باشید نیازی به ذکر اسم همسر خود به هنگام ثبت نام لاتاری نخواهید داشت و فرم مرتبط با افراد مطلقه یا بیوه را پر میکنید .

ثبت نام لاتاری برای افرادی که به صورت عاطفی طلاق گرفته و حکم دادگاه را دریافت نکرده اند.

این افراد چنانچه باوجود قانونی نکردن خود اقدام به نیاوردن اسم همسرشان موقع ثبت نام کنند شانس برنده شدن را از دست خواهند داد. این افراد با وجود جدا زندگی کردن نسبت به همسر خود می بایست اطلاعات همسر را موقع ثبت نام وارد کنند چرا که از نظر قانونی فرد مورد نظر همسر وی میباشد و میبایست در تمامی فرمهای قانونی نام ایشان ذکر گردد و بعنوان همسر معرفی گردد .

همچنین همسر شما هم میتواند به عنوان کیس دیگر فرم را تکمیل کرده و شما را زیر مجموعه خود قرار دهد که این امر شانس برنده شدن شما را 2 برابر افراد مجر میکند چرا که در صورت برنده شدن هرکدام از شما نفر دوم هم که شامل همسر میشود میتواند گرین کارت آمریکا را دریافت نماید .

جمع بندی

ثبت نام لاتاری برای افراد مطلقه امری است که در این مطلب به خوبی زوایای مختلفش را مورد بررسی قرار دادیم. لاتاری پدیده ای است که همواره افراد به دنبال سنجیدن شانس خود در آن بوده و در این راه نیاز است از دستور العمل های مختلف با خبر شوند و بصورت صحیح نسبت به شرایط خود تصمیم گیری نمایند و اقدام مرتبط را انجام دهند . امیدواریم شما یکی از برندگان خوش شانس لاتاری های پیش رو بوده و بدون هرگونه مشکلی مهاجرت کنید. در این پروسه ما را در کنار خود بدانید .