پرداخت آنلاین

هزینه ثبت نام :


ثبت نام مجرد :  مبلغ 99,000 تومان


ثبت نام متاهل : مبلغ 190,000 تومان


** ثبتنام یک فرزند رایگان میباشد **

 

 

توجه : لطفا برای پرداخت فیلتر شکن خود را خاموش کنید .

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار گرین کارت لطفا در خبرنامه سایت عضو شوید.

نام:

ایمیل:

تجربه کار و زندگی در کشور های توسعه یافته آرزوی هر انسانی است که به دنبال طی کردن مسیر پیشرفت می باشد. عده ای با نشان دادن صلاحیت های تحصیلی و عده ای نیز برای حضور در چنین کشور هایی به شانس پناه میاورند. لاتاری گرین کارت آمریکا یکی از این راه هاست ، خدمات پس از قبولی گرین کارت آمریکا سوالیست که هر فرد خوش شناسی برایش پیش میاید، در این بخش به تفضیل به تمام مراحل خواهیم پرداخت، اگر میخواهید با خدمات پس از قبولی گرین کارت آمریکا آشنا شوید تا انتها مطلب با ما باشید.

 

لاتاری چیست؟

لاتاری معادل انگلیسی واژه بخت یا شانس آزمایی است. لاتاری گرین کارت آمریکا نیز یک نوع بخت آزمایی به منظور ایجاد یک تنوع نژادی در این کشور می باشد. لاتاری از سال 1990 در این کشور تصویب شد و سبب مهاجرت افراد مختلف با نژاد های مختلف در این کشور شده است، البته جالب است بدانید از آنجایی که این امکان به منظور ایجاد تنوع نژادی به وجود آمده است اما از هر کشوری نیز امریکا مهاجر نمیپذیرد، زیرا مردمان این کشور ها به اندازه کافی به آمریکا مهاجرت کرده اند، از مهمترین این کشور ها می توان به جهموری خلق چین هند و یا انگلستان اشاره کرد.

در ادامه به طور اختصاصی به خدمات پس از قبولی گرین کارت آمریکا توسط تیم ایران گرین کارت اشاره خواهیم کرد و به تفصیل شرح خواهیم داد که صفر تا صد خدمات را برای شما با چه کیفیتی انجام خواهیم داد .

مراحل پس از قبولی گرین کارت آمریکا

این مراحل شامل مواردی هستند که در ادامه به آنها به اختصار به آنها اشاره خواهد شد.

نامبر کیس

اولین مرحله پس از قبولی گرین امریکا دریافت نامبر کیس است که حکم سیستم نوبت دهی را دارد.

فرم DS – 260

پر کردن این فرم مهمترین کاری است که متقاضی مهاجرت بعد از قبولی گرین کارت آمریکا باید انجام دهد. این فرم به زبان انگلیسی است و طیفی از اطلاعات شخصی مانند سابقه کیفری و وضعیت تاهل و سوابق تحصیلی خود می بایست در پاسخ به سوالات آن استفاده کنید.

فراهم کردن مدارک لازم برای اخذ ویزا

مدارک لازم را می بایست به همراه فرم DS – 260  گردآوری کرده و تحویل سفارت دهید، در صورت عدم وجود نقص در مدارک شما و نیز تایید شدن از سوی سفارت و همچنین نظر مثبت آفیسر سفارت ویزای شما صادر خواهد شد.

انجام امور پزشکی

پذیرفته شدگان گرین کارت آمریکا می بایست از سوی پزشک معتمد سفارت تاییدیه پزشکی دریافت نمایند که وضعیت سلامتی آنها را بررسی میکند ، در این معاینات پزشکی بیماری هار روانی و بیماری هایی نظیر سل و جذام و ...مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

ضمانتنامه تعهد مالی

اثبات این امر از طریق داشته های شما اعم از حساب بانکی و املاک مشخص میشود که میبایست ترجمه شوند و در مراحل انجام خدمات به سفارت ارایه گردند .

چمع آوری مدارک برای دریافت ویزا

عاقلانه ترین راه پیش از تعیین شدن زمان مصاحبه سفارت گردآوری مدارک لازم به زبان انگلیسی است تا در زمان مراجعه به سفارت بدون هیچ عیب و نقصی تمام مراحل براحتی انجام گیرد و آفیسر از شما ایرادی نتواند بگیرد که آماده سازی این مدارک نیازمند تجربه و تخصص کافیست و همچنین شما میتوانید یک مشاور در کنار خود داشته باشید تا تمام مراحل را در کنار شما باشد و راهنمایی های لازم را در زمان مناسب به شما ارائه نماید .

دریافت ویزای آمریکا

در صورتی که مدارک مذکور تکمیل باشند ویزای آمریکا صادر خواهد شد و شما قادر خواهید بود در همان سال اقدام به دریافت بلیط آمریکا و سفر به آن کشور کنید و از تمامی امکانات افرادی که دارای گرین کارت آمریکا هستند بهرمند شوید .

مصاحبه پذیرفته شدگان گرین کارت در سفارت

حتما به موقع برای این امر در سفارت حضور داشته باشید و در هنگام مصاحبه اعتماد بنفس داشته باشید و به هیچ عنوان برای هیچ موردی که آفیسر سوال میپرسد خلاف واقع اعلام نکنید چرا که اگر بعدا چیزی اثبات شود به مشکلاتی برخورد خواهید کرد که رفع آنها کار آسانی نیست .

جمع بندی

تمام خدمات پس از قبولی گرین آمریکا در این مطلب مورد بررسی قرار گرفت بصورت عنوان وار و تیم ایران گرین کارت میتواند صفر تا صد خدمات را در کنار شما با بهترین کیفیت و قیمت به شما ارائه نماید تا بهترین نتیجه را پس از اعلام قبولی شما در گرین کارت دریافت نمایید ،  امیدواریم برنده خوش شانس لاتاری شما باشید و به راحتی مراحل اخذ ویزای آمریکا را طی نمایید و نسبت به سفر آمریکا اقدام کنید.

 

ما همیشه در کنار شما هستیم با ما در تماس باشید ...