پرداخت آنلاین

هزینه ثبت نام :


ثبت نام مجرد :  مبلغ 299,000 تومان


ثبت نام متاهل : مبلغ 399,000 تومان


** ثبتنام یک فرزند رایگان میباشد **

 

 

توجه : لطفا برای پرداخت فیلتر شکن خود را خاموش کنید .

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار گرین کارت لطفا در خبرنامه سایت عضو شوید.

نام:

ایمیل:

ثبت نام لاتاری برای کارمندان دولت مطلبی است که تصمیم به ارائه توضییحاتی درباره آن داریم. کارمندان نیز جز آن دسته از افرادی هستند که به دنبال پیشرفت و ترقی خود بوده و به دنبال تجربه زندگی در یک کشور جهان اولی هستند. طیف های مختلفی از افراد هر ساله به دنبال سنجیدن شانس خود در رویداد لاتاری بوده که کارمندان نیز از این قاعده مسثتنی نیستند. کارمندان برای ثبت نام لاتاری باید به مواردی توجه داشته باشند که در ادامه به آن ها پرداخته خواهد شد. اگر به عنوان یک کارمند آقا یا خانم می خواهید ملزومات ثبت نام لاتاری برای کارمندان دولت را بدانید پس تا انتها با ما همراه باشید.

آیا کارمندان دولت برای ثبت نام گرین کارت منع قانونی دارند ؟؟

ثبت نام گرین کارت آمریکا برای کارمندان دولتی هیچگونه منع قانونی نداشته و ندارد و همانند دیگر افراد جامعه میتوانند بصورت شخص حقیقی ثبت نام گرین کارت خود را انجام دهند و از شانس برابر برای برنده شدن در لاتاری برخوردار گردند ، اینکه بعضی به اشتباه میگویند این افراد شانسی برای برنده شدن ندارند از پایه اشتباه هست چه بسا که در سایت ایران گرین کارت dv4you.ir چندین کارمند دولت گرین کارت دریافت کرده اند و بدون هیچگونه مشکلی مراحل اخذ کارت خود را طی کرده و موفق شده اند .

 

::کارمندان دولت برای ثبت نام گرین کارت آمریکا هیچگونه منع قانونی ندارند ::


 

رویداد سالانه لاتاری آمریکا برای کارمندان

یکی از مهمترین رویداد هایی که همه ساله توجه افراد مختلف را به خود جلب میکند سبب پیگیری افراد مختلف میشود لاتاری است. لاتاری واژه ای انگلیسی به معنای شانس آزمایی یا بخت آزمایی بوده و لاتاری آمریکا نیز رویدادی است که افراد مختلف شانس خود را برای رفتن به آمریکا انتخاب میکنند. ایالات متحده امریکا از سال 1990 به دنبال تصویب لاتاری در تلاش برای ایجاد عدالت در میان انواع مختلف نژاد های مهاجر به این کشور است. همه ساله از کشورهای مختلف و با انگیزه ها و راه های مختلف افرادی به ایالات متحده آمریکا سفر کرده که لاتاری نیز یکی از این راه ها است. اما هر کشوری را نمیتوان برایش امکان لاتاری را در نظر گرفت. به عنوان مثال ایالات متحده آمریکا از کشور های چین و هند و انگلیس دیگر مهاجری نمیپذیرد. چرا که به اندازه کافی از این کشور ها به آمریکا مهاجرت کرده اند. در ادامه به ارائه توضییحاتی درباره ملزومات ثبت نام لاتاری برای کارمندان را بدانید تا انتها ما را همراهی کنید.

ثبت نام لاتاری برای کارمندان دولتی

کارمندان نیز علاقه زیادی به زندگی در آمریکا دارند. اما در این مسیر ممکن است شرایط انجام ثبت نام برای گرین کارت برایشان سوال باشد. به طور کلی برای هر طیفی از افراد یکی از مواردی که همواره برای مهاجرت سنجیده میشود و لازمه دریافت گرین کارت چه بسا باشد تمکن مالی است. این ارزش گذاری مالی از طریق بررسی ارزش منزل و حساب بانکی شما و ... صورت میگیرد. اگر به عنوان یک کارمند توان مالی خود را کافی میدانید این مورد مشکلی ندارد، اگر کارمند خانم هستید و از شوهر خود جدا شده اید می بایست به نکاتی توجه کنید. در صورت جدایی با حکم دادگاه از همسر خود نیازی به ارائه اطلاعات هنگام ثبت نام ندارید اما اگر جدا از همسر بدون طلاق قانونی زندگی میکنید حتما اطلاعات او را به هنگام ثبت نام وارد کنید.

جمع بندی

به عنوان یک کارمند ممکن است ارزوی زندگی در امریکا را داشته باشید. ممکن است در این مسیر دریافت گرین کارت آمریکا از طریق بخت آزمایی در لاتاری آمریکا را تنها راه خود دانسته و بخواهید در این باره اطلاعاتی جمع آوری کنید. در این مطلب تلاش شد به تمامی اطلاعات لازم در حوزه ثبت نام لاتاری برای کارمندان پرداخته شود. امیدواریم به عنوان یک کارمند بتوانید به خوبی ملزومات رفتن به آمریکا را برای خود فراهم کنید.