پرداخت آنلاین

هزینه ثبت نام :


ثبت نام مجرد :  مبلغ 99,000 تومان


ثبت نام متاهل : مبلغ 190,000 تومان


** ثبتنام یک فرزند رایگان میباشد **

 

 

توجه : لطفا برای پرداخت فیلتر شکن خود را خاموش کنید .

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار گرین کارت لطفا در خبرنامه سایت عضو شوید.

نام:

ایمیل:

تحصیل در دانشگاه کشور های توسعه یافته اروپایی و نیز آمریکا و کانادا آرزوی هر انسانی می تواند باشد. از این رو یکی از مواردی که درباره اش سوال میشود نحوه ثبت نام لاتاری برای دانشجویان است. لاتاری یکی از رویداد های بسیار مهم در سالیان مختلف بوده و افراد مختلفی که خود را خوش شانس تلقی میکنند برای تجربه حضور در ایالات متحده آمریکا شانس خود را امتحان میکنند. اما نحوه ثبت نام لاتاری برای طیف مختلف افراد نظیر کارمند و دانشجو و ... متفاوت است. از این رو می بایست به ارائه اطلاعاتی در حوزه ثبت نام لاتاری برای دانشجویان برای شما داشنجویان عزیز بپردازیم.

لاتاری به چه معناست و لاتاری آمریکا چیست؟

در لغت نامه های زبان انگلیسی معادل فارسی بخت آزمایی در مقابل واژه انگلیسی لاتاری قرار داده شده است. لاتاری آمریکا نیز یک رویداد بخت آزمایی سالیانه است که افراد مختلف برای بدست آوردن امکان زندگی در ایالات متحده آمریکا بخت خود راآزمایش میکنند. با برنده شدن در لاتاری ایالات متحده این امکان برای افراد به وجود می آید تا گرین کارت آمریکا را دریافت کنند. این اتفاق با هدف ایجاد عدالت در انواع مختلف نژاد های مهاجر به آمریکا انجام میشود. ممکن است برای شما شوال پیش بیاید مردمان کشور های مختلف تماما میتوانند در لاتاری شرکت کنند؟ پاسخ به طور واضحی منفی است. چرا که از برخی کشور ها در طول زمان به اندازه کافی مهاجر به آمریکا سفر کرده است و آمریکا دیگر مهاجرانی از آن کشور ها از طریق لاتاری نخواهد پذیرفت. از جمله این کشور ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جمهوری خلق چین
  • هندوستان
  • انگلستان
  • و...

ثبت نام لاتاری برای دانشجویان

دانشجویان مختلف درباره ثبت نام لاتاری سوال می پرسند که آیا ثبت نام لاتاری برای دانشجویان نیز مقدور است؟ در پاسخ باید به آنها گفت بله مقدور است فقط به مواردی باید توجه داشت. چنانچه در میان تحصیل خود در کشور ایران هستید امکان به تعویق انداختن سفر شما بعد از برنده شدن وجود ندارد و باید با معادل سازی کردن واحد های درسی خود در دانشگاه های ایالات متحده آمریکا ثبت نام کنید. فقط در پرکردن اطلاعات تحصیلی نهایت دقت را به خرج دهید و اگر در اواخر مقطع کارشناسی هستید مقطع خود را لیسانس انتخاب کنید چرا که تاریخ دریافت مدرک کارشناسی ارشد از سوی شما با دقت مورد بررسی قرار میگیرد. چنانچه احتمال میدهید مدرک شما با تاخیر به دست شما می رسد اخرین مدرک را به هنگام انجام امور اداری تحویل دهید چرا که عدم ارائه مدرک تحصیلی سبب از بین رفتن شانس شما خواهد شد.

داشتن پاسپورت برای داشجویان متقاضی ثبت نام لاتاری

مورد بعدی که جدیدا به ثبت نام لاتاری اضافه شده است داشتن پاسپورت برای دانشجویان پسر است که ضمن استفاده از معافیت تحصیلی میتوانند پاسپورت خود را دریافت و یا زیر مجموعه خانواده خود ثبت نام کندد در صورتیکه در سن 18 تا 21 سال هستند .

جمع بندی نهایی

در این بخش به تمامی نکات قابل توجه در حوزه ثبت نام لاتاری برای دانشجویان اشاره شد. دانشجویان مختلفی همه ساله برای تحصیل به آمریکا سفر میکنند تا با سواد و تجربه و رزومه بهتری فارق التحصیل شوند و اقدام به ارسال پیشنهادات کاری با اندوخته علمی قدرتمند تری کنند. امیدواریم در این بخش به تمامی سوالات خود به عنوان یک دانشجو درباره سفر به امریکا از طریق لاتاری برای تحصیل و شاید هم کار رسیده باشید.

 

اگر سوالی در زمینه ثبت نام لاتاری برای دانشجویان دارید از طریق ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید با ما در ارتباط باشید .