پرداخت آنلاین

هزینه ثبت نام :


ثبت نام مجرد :  مبلغ 99,000 تومان


ثبت نام متاهل : مبلغ 190,000 تومان


** ثبتنام یک فرزند رایگان میباشد **

 

 

توجه : لطفا برای پرداخت فیلتر شکن خود را خاموش کنید .

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار گرین کارت لطفا در خبرنامه سایت عضو شوید.

نام:

ایمیل:

ویدئو آموزش ثبت نام

کاربر گرامی لطفا قبل از اقدام به ثبت نام این ویدئو را مشاهده بفرمایید.


گرین کارت سرمایه گذاری

تاریخچه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری EB5 :

کنگره آمریکا در سال 1990 برنامه سرمایه گذاری EB5 را جهت کنترل مهاجرتهای غیر قانونی به آمریکا و نیز جذب سرمایه های خارجی را به تصویب رساند.

جهت دریافت این نوع گرین کارت سرمایه گذاری می بایست مبلغ یک میلیون دلار در مناطق مشخص شده سرمایه گذاری نمود. دولت آمریکا بطور موقت و آزمایشی میزان سرمایه گذاری در مناطق محروم با نرخ بیکاری بالا را به میزان 500000 دلار کاهش داده است. تعداد 3000 سرمایه گذار خارجی در هر سال می توانند تحت این نوع سرمایه گذاری، گرین کارت دریافت نمایند.
سرمایه گذار باید 10 شغل تمام وقت را برای شهروندان و ساکنین و یا مهاجرین قانونی که دارای اجازه کار باشند ایجاد نماید.

واجدین شرایط :


سرمایه گذاری 500,000 دلاری در یکی از مراکز منطقه ای مورد تایید دولت ایالات متحده آمریکا سرمایه گذاری بایستی 10 فرصت شغلی به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در مراکز منطقه ای ایجاد نماید.


نتیجه:


سرمایه گذاری و دریافت گرین کارت آمریکا بدون نیاز حضور روزانه در محل کار عدم نیاز استخدام کارگران از جانب سرمایه گذاران


مزایای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری EB5
:

دریافت گرین کارت( اقامت دائم) جهت خود، همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال داشتن حق انتخاب بین مهاجرت خانوادگی، زندگی و اشتغال به کار در هر نقطه آمریکا که مورد نظرتان باشد و یا نگه داشتن کار و زندگی در کشور خود در حالیکه فرزندانتان در ایالت متحده مشغول تحصیل هستند.

ورود به خاک ایالات متحده آمریکا در حداقل زمان ممکن کسب موفقیتهای اقتصادی با استفاده از موقعیت ها و فرصت های مناسب سرمایه گذاری در ایالات متحده آمریکا عدم نیاز حضور روزانه در محل کار و استخدام کارگران از جانب سرمایه گذاران با توجه به این که به حضور روزانه سرمایه گذار در محل سرمایه گذاری شده از شروط لازم نمی باشد لذا سرمایه گذار می تواند محل زندگی خود را در هر ایالتی به دلخواه انتخاب نماید.

مراحل مهاجرت از طریق سرمایه گذاری EB5
:

سرمایه گذاری در یکی از مراکز منطقه ای مورد تایید دولت ایالات متحده آمریکا تکمیل فرم درخواست مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ارسال آن به اداره مهاجرت

اداره مهاجرت آمریکا ظرف مدت 90-30 روز نسبت به تایید درخواست مربوطه اقدام می نماید.


مراجعه به سفارت آمریکا و دریافت گرین کارت موقت برای افرادی که خارج از آمریکا زندگی میکنند.

(کسانی که در خود آمریکا زندگی میکنند می توانند شرایط مهاجرتی شان را تغییر دهند و اقدام به گرفتن گرین کارت سرمایه گذاری نمایند.)